افتتاح نخستین مرکز صادرات گل در کشور

فرماندار اسلامشهر گفت: نخستین مرکز صادرات گل در کشور نیز همزمان با ایام پیروزی انقلاب اسلامی به بهر‌ه‌برداری می‌رسد.

به گزارش اسلامشهرخبر مسعود مرسلپور فرماندار در نشست خبری با اصحاب رسانه با تشریح دستاوردهای چهل ساله انقلاب و خدمات دولت تدبیر و امید اظهار داشت: همزمان با ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، ۷۶پروژه عمرانی در اسلامشهرافتتاح و به بهره‌بردارید می‌رسد.

وی با اشاره به طرح ارائه ۴۰ خدمت مطلوب در ۴۰سالگی انقلاب اسلامی در اسلامشهر افزود: نخستین مرکز صادرات گل در کشور نیز همزمان با ایام پیروزی انقلاب اسلامی به بهر‌ه‌برداری می‌رسد.

مرسلپور افزود: پلی‌کلینیک شهرک قائمیه و آغاز عملیات اجرایی احداث ۵ واحد مسکونی برای ساکنین روستای لهک از دیگرطرح‌های عمرانی و خدماتی است که همزمان با برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روزهای دهه فجر و ۴۰ سالگی انقلاب در سطح شهرستان اسلامشهر افتتاح بهره‌برداری و کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه علاوه بر طرح‌های دستگاه اجرایی شهرستان ده‌ها پروژه بخش خصوصی در زمینه‌های مختلف به بهره‌برداری می‌رسد، تاکید کرد: شهرستان اسلامشهر در دارای پتانسیل‌های بالقوه است که رسانه‌ها می‌توانند بسیاری از این استعدادها و فرصت‌های ناشناخته را معرفی و تبلیغ کنند.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه برخی مسائل و مشکلات موجود شهرستان با پیگیری‌های انجام شده از طریق مدیران استان تهران رفع شده است، تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد و مدیران در حل مشکلات کوتاهی می‌کنند در حالی که می‌توان بسیاری از مشکلات مردم را با پیگیری‌های مستمر از طریق مدیران کل برطرف کرد و هدف ارائه خدمات به مردم و رفع مشکلات است.

مرسلپور گفت: از بروکراسی فرسوده و سخت اداری باید گذر کنیم و دستگاه اجرایی باید شفاف‌سازی و روان‌سازی امور را مورد رسیدگی قرار دهند، امور اجرایی مردم را تسهیل و تسریع کنند و همچنین باید متقاضیان خدمات از ادارات و دستگاه اجرایی مورد تکریم قرار گیرند.

وی با اشاره به اقدامات اجتماعی و فرهنگی انجام شده تاکید کرد: اجرای طرح ملی گفتمان خانواده با حضور معاون امور زنان ریاست جمهوری، تشکیل ستاد پیشگیری از وقوع جرایم خشونت، اجرای طرح اجتماعی ماج، برگزاری نشست‌های صمیمی و ارتباط مستقیم مردم با مسؤولین در اماکن عمومی و مساجد تشکیل شورای عالی سرمایه‌گذاری در شهرستان بخشی از اقدامات انجام شده در این شهرستان است.

فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *