افتتاح مدرسه خیرساز در قائمیه توسط فرماندار اسلامشهر

مدرسه خیرساز در شهرک قائمیه اسلامشهر با حضور جمعی از مسئولین افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مدرسه خیرساز در شهرک قائمیه اسلامشهر با حضور جمعی از مسئولین افتتاح گردید.

فرماندار اسلامشهر در آئین افتتاح مدرسه خیرساز «برادران تبرا» در شهرک قائمیه از افتتاح هشت مدرسه دیگر تا مهرماه سال آینده با مشارکت خیرین مدرسه ساز خبر داد و اظهار داشت: به طور متوسط هر ماه یک مدرسه در شهرستان افتتاح و ۸۲ کلاس درس تا مهرماه سال ۱۴۰۰ به فضاهای آموزشی شهرستان اسلامشهر افزوده خواهد شد. وی ضمن قدردانی از مشارکت و همراهی خیرین مدرسه ساز با آموزش و پرورش شهرستان جهت احداث مدرسه در اسلامشهر افزود: اقدامات موثری جهت جذب خیرین برای مشارکت در احداث فضاهای آموزشی در شهرستان صورت گرفته و بحمدا… در سالهای اخیر شاهد افتتاح متعدد مدارس خیر ساز در اسلامشهر هستیم.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز فرهیختگانی هستند که با اقدام خداپسندانه خود بستر مناسب برای تعلیم و تربیت دانش آموزان را فراهم می کنند گفت: تمامی دستگاههای اداری و اجرائی شهرستان باید نهایت همکاری و تعامل در راستای احداث فضاهای آموزشی جدید بویژه مدارس خیرساز داشته باشند.

همچنین در ادامه این مراسم حسینعلی بنار رئیس اداره آموزش و پرورش اسلامشهر نیز در سخنانی با بیان اینکه مدرسه خیری برادران تبرا با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار احداث شده گفت: بخش اعظم اعتبارات احداث این مدرسه از محل اعتبارات استانی و بخشی نیز توسط خانواده دارستانی تامین شده است.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *