اعطای تسهیلات هزار میلیارد ریالی به شرکت لوله و ماشین سازی ایران 

مدیر عامل بانک تجارت از اعطای تسهیلات هزار میلیارد ریالی به شرکت لوله و ماشین سازی ایران به عنوان سرمایه در گردش این شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مدیر عامل بانک تجارت از اعطای تسهیلات هزار میلیارد ریالی به شرکت لوله و ماشین سازی ایران به عنوان سرمایه در گردش این شرکت خبر داد.

رضا دولت آبادی که در جلسه رفع موانع تولید واحدهای صنعتی اسلامشهر که با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی در شرکت لوله و ماشین سازی ایران برگزار شد سخن می گفت اظهار داشت: این شرکت یکی از مجموعه های موفق ملی در حوزه تولید و صنعت بشمار می رود و در سالهای اخیر توانسته بخوبی بر مشکلات فائق آید.

وی با بیان اینکه مدیریت در رشد و تعالی هر مجموعه ای نقشی مهم و اساسی ایفا می کند افزود: با تغییراتی که در سه سال گذشته در سطح مدیریت شرکت لوله و ماشین سازی ایران ایجاد شد امروز شاهدیم که این مجموعه ملی علاوه بر حضور موفق در بازار داخل صادرات خوبی به کشورهای منطقه دارد.

مدیر عامل بانک تجارت ادامه داد: با وجود محدودیت منابع تلاش ما این است تا در سال جهش تولید بتوانیم بخشی از نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی را تامین کنیم.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *