اعزام مددجویان بهزیستی اسلامشهر به مشهد مقدس/ کاهش میزان طلاق توافقی در اسلامشهر

رییس اداره بهزیستی اسلامشهر گفت: تعداد هشتاد نفر از توانخواهان و بانوان سرپرست خانوار حمایتی با همت انجمن معلولین و مشارکت بهزیستی و شورای اسلامی شهرستان به زیارت امام هشتم اعزام شدند.

شجاع کرمی رییس اداره بهزیستی اسلامشهر در گفت و گو با اسلامشهرخبر اظهار داشت: توان خواهان و مددجویان بهزیستی اسلامشهر به زیارت ثامن الائمه امام هشتم مشرف شدند.

وی تصریح کرد: تعداد هشتاد نفر از توانخواهان و بانوان سرپرست خانوار حمایتی با همت انجمن معلولین و مشارکت بهزیستی و شورای اسلامی شهرستان به زیارت امام هشتم اعزام شدند.

کرمی در ادامه گفت: زمستان سال گذشته نیز چهل نفر از بانوان سرپرست خانوار با مشارکت خیرین زائر حرم رضوی شده بودند.

رییس اداره بهزیستی در اسلامشهر در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به افزایش مجدد میزان سازش قطعی در در پرونده های طلاق توافقی؛ تصریح کرد: میزان سازش قطعی در پرونده های طلاق توافقی در اسلامشهر نسبت به آمار قبل ۱۳ درصد افزایش و به ۳۳ درصد رسید.

وی در ادامه گفت:  این امر با حمایت ریاست و قضات محترم دادگستری شهرستان ، فرماندار محترم و معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و همت  کارشناسان بهزیستی اسلامشهر حاصل شد.

رییس اداره بهزیستی اسلامشهر خاطرنشان کرد: به صورت کلی از مجموع پرونده های مراجعین طلاق توافقی از ابتدای سال جاری تا کنون که برای انجام مشاوره به بهزیستی ارجاع شده اند تعداد ۴۲۰ پرونده در مراحل فرایند مشاوره قراردارند که امید است این آمار به زودی تغییر و روند کاهش آن ادامه یابد؛ شایان ذکر است درخواست طلاق توافقی در مقایسه با سال گذشته ماهیانه بیش از ۶۰ مورد کاهش را نشان می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *