بسیج سازندگی

اعزام دو گروه جهادی از «اسلامشهر» به مناطق محروم «ملارد»

دو گروه جهادی از شهرستان اسلامشهر در دو روستای محروم شهرستان خدمت‌رسانی می‌کنند.

دو گروه جهادی از شهرستان اسلامشهر در دو روستای محروم شهرستان خدمت‌رسانی می‌کنند.

حمید امیرلو مسئول بسیج سازندگی شهرستان اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار اسلامشهرخبر با اشاره به اعزام چهار گروه‌های جهادی در مناطق محروم شهرستان و استان تهران اعلام کرد: طی بخش‌نامه‌ی سپاه ناحیه الشهداء استان تهران مقرر شد که گروه‌های جهادی هر شهرستان در شهرستان‌های دیگر نیز به کار گیری شوند بر این اساس از چهار گروه جهادی شهرستان دو گروه جهادی برادر در شهرستان ملارد مشغول خدمت هستند.

وی تأکید کرد: این دو گروه جهادی در روستای محمودآباد و حاجی‌آباد از روستاهای شهر صفادشت در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، بهداشت و درمان و سلامت و جشنواره‌های فرهنگی ورزشی و بومی محلی به مردم خدمت ارائه می‌کنند.

امیرلو با اشاره به تشکیل جلسه گروه جهادی حوزه بسیج سلمان فارسی اسلامشهر با شهرداری صفادشت و اخذ دستور تأمین اقلام مورد نیاز عمرانی و فرهنگی روستا خاطرنشان کرد: در این جلسه شهرداری صفادشت مکلف شد جهت ایجاد پروژه فضای سبز اقلامی چون: سنگ‌فرش، گچ و سیمان، آجر، چمن را در اختیار این گروه قرار دهد.

وی با بیان اینکه در روستای حاجی‌آباد با وجود داشتن مسجد نماز جماعت برپا نبود اعلام کرد: روحانی گروه جهادی سلمان فارسی با حضور در این روستا نماز جماعت اقامه کرد و احکام مربوط را به مراجعه‌کنندگان آموزش داد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان اسلامشهر تأکید کرد: دو گروه جهادی خواهر به روستای لحک و شهرک امام حسین (ع) اعزام شدند.

وی ادامه داد: گروه جهادی «سنگر سازان بی سنگر» حوزه مقاومت بسیج صدیقه طاهره (س) در روستای لحک اقداماتی چون: آموزش و روخوانی قرآن، حفظ سوره‌های کوچک قرانی برای بی‌سوادان، آموزش احکام، نقاشی و طراحیِ صورت برای کودکان، اجرای مسابقه طناب‌کشی، مسابقه قرانی برای کودکان، آموزش بهداشت با شعر ویژهٔ کودکان اهدای حوله و مسواک برای رعایت بهداشت انجام دادند.

تشکیل جلسه گروه جهادی حوزه بسیج سلمان فارسی اسلامشهر با شهرداری صفادشت و أخذ دستور تامین اقلام مورد نیاز عمرانی و فرهنگی روستا.
تشکیل جلسه گروه جهادی حوزه بسیج سلمان فارسی اسلامشهر با شهرداری صفادشت و أخذ دستور تامین اقلام مورد نیاز عمرانی و فرهنگی روستا

 

اعزام گروه جهادی سنگر سازان بی سنگر به روستای لحک اجرای برنامه های متنوع فرهنگی،بهداشت و سلامت،ورزشی
اعزام گروه جهادی سنگر سازان بی سنگر به روستای لحک
اجرای برنامه های متنوع فرهنگی،بهداشت و سلامت،ورزشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *