دبیر شورای همگرایی نیروهای انقلابی اسلامشهر با بیان اینکه این شورا یک تشکل انقلابی، قانونمدار و بر مدار عقلانیت و قانون امورات را پیگیری می‌کند، افزود: اعتراض خیابانی و یا احساسی و فارغ از هرگونه تصمیم جمعی راه در این مجموعه نداشته و ندارد.

به گزارش اسلامشهرخبر، پس از انتشار بیانیه شورای همگرایی نیروهای انقلابی شهرستان اسلامشهر در مورد مواضع امام‌جمعه چهاردانگه نسبت به تخلفات رخ داده در انتخابات شورای شهر چهاردانگه یکی از اعضای شورای شهر اسلامشهر و کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای این شهر نسبت به این بیانیه واکنش نشان داد.

این عضو شورای شهر معترض شد که چرا شورای همگرایی نسبت به تخلفات رخ داده در انتخابات شورای شهر اسلامشهر اعتراض و بیانیه صادر نکرده است.

در همین زمین اسد اله تقی زاده دبیر شورای همگرایی نیروهای انقلابی شهرستان اسلامشهر به خبرنگار اسلامشهرخبر گفت: شورای همگرایی در ارتباط با اتفاقات و مباحث مختلف در حوزه سیاسی اجتماعی با اجماع و طرح مسائل در شورای مرکزی تصمیم می‌گیرد. چنانچه در بیانیه مذکور شورای همگرایی به بحث انتخابات در شهرهایی نظیر چهاردانگه پرداخته و به آن اشاره مستقیم نموده و معنی آن نداشتن اعتراض در نتیجه انتخابات سایر شهرها نیست.

وی ادامه داد: در ارتباط با انتخابات شورای اسلامی شهر اسلامشهر این شورا پا را فراتر از بیانیه گذاشته و در تائید فرمایشات امام‌جمعه محترم اسلامشهر حجت‌الاسلام نوروزی و امام‌جمعه محترم واوان حجت‌الاسلام محمدی و نیز خواست عمومی مردم عزیز، نیروهای انقلابی و تشکل‌های همسو را نسبت به برگزاری جلسه عمومی معترضانه در مسجد امام حسین علیه‌السلام فراخواند و در خصوص مباحث انتخابات و اعلام تخلفات صورت گرفته سخنرانی صورت گرفت.

تقی زاده تأکید کرد: این شورا همچنین دو نفر از اعضای مرکزی خود را به صورت مکتوب به فرمانداری جهت پیگیری حق مردم معرفی کرد، این عزیزان هم با حضور و پیگیری در دستگاه‌های اجرایی و نظارتی خواستار رسیدگی و برخورد قانونی با متخلفان و احقاق حق عمومی بوده‌اند.

وی با بیان اینکه شورای همگرایی نیروهای انقلابی یک تشکل انقلابی، قانون‌مدار و بر مدار عقلانیت و قانون امورات را پیگیری می‌کند، افزود: اعتراض خیابانی و یا احساسی و فارغ از هرگونه تصمیم جمعی راه در این مجموعه نداشته و ندارد.