حریق کارگاه غیرمجاز شارژ سیلندر LPG

اطفاء حریق کارگاه غیرمجاز شارژ سیلندر LPG  در اسلامشهر با ۴ مصدوم

فرمانده ایستگاه شماره دو آتش نشانی اسلامشهر از اطفا حریق یک کارگاه غیرمجاز شارژ سیلندر LPG و نجات ۴ مصدوم خبر داد.

فرمانده ایستگاه شماره دو آتش نشانی اسلامشهر از اطفا حریق یک کارگاه غیرمجاز شارژ سیلندر LPG   و نجات ۴ مصدوم خبر داد.

به گزارش اسلامشهرخبر، رضا حاتمی فرمانده ایستگاه شماره دو (زرافشان) آتش نشانی اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار اسلامشهرخبر گفت: ساعت ۱۲ امروز از طریق سامانه ۱۲۵  یک مورد انفجار سیلندر گاز LPG  واقع در بزرگراه آیت الله سعید، نرسیده به شهرک سالور  گزارش شد.

وی ادامه داد:  بلافاصله ۸ نفر از نیروهای  سازمان آتش نشانی با دو خودروی خودروی سنگین و یک خودروی سبک به محل حادثه  اعزام و در ساعت ۱۲:۰۴  در محل حاضر شدند.

وی اضافه کرد: پس از حضور در محل مشاهده شد که یک  کارگاه غیرمجاز  و غیر استاندارد شارژ  و استفاده از سیلندرهای گز lpg  دچاری آتش سوزی شده  و انفجاری در محل اتفاق افتاده است. این انفجار  مربوط به سیلندر نبوده مربوط به اتصالات  و دستگاه های غیر استانداردی بوده که در رابطه با شارژ سیلندرها  استفاده می شده است.

حاتمی تصریح کرد: حادثه ۴ نفر مصدوم داشت ،همکاران ما ایمن سازی لازم را انجام دادند  و هماهنگی لازم با اورژانس بعمل آمد ، چند دقیقه بعد چهار دستگاه خودروی اورژانس در محل حضور پیدا کرد اما با توجه به وضعیت بدی که مصدومان حادثه داشتند توسط همکاران اورژانس درخواست بالگرد شد مدتی بعد بالگرد در محل حاضر شد و سه مصدوم توسط بالگرد به بیمارستان منتقل شدند .

وی یادآور شد: کارگاه دیگری در مجاورت محل حادثه بود که ماموران آتش نشانی اخطارهای لازم را به آنان داد تا سریعا  نسبت به جمع آوری کارگاه اقدام کنند  و تا زمان اخذ موجوهای لازم به هیچ وجه به فعالیتشان ادامه ندهند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *