اشعار اهل بیتی «احد ده‌بزرگی» در «خوشه خورشید» چاپ شد

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، احد ده‌بزرگی از شاعران پیشکسوت  درباره آثارش اظهار داشت: به تازگی مجموعه «قدرت کلمات»، که خطبه‌های سفر کربلا از حرکت کاروان حسینی تا شهادت امام و یارانش و بازگشت کاروان اسرا به کربلا و مدینه را شامل می‌شود، تجدید چاپ شد. وی با بیان اینکه «خوشه خورشید» هم به تازگی […]

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، احد ده‌بزرگی از شاعران پیشکسوت  درباره آثارش اظهار داشت: به تازگی مجموعه «قدرت کلمات»، که خطبه‌های سفر کربلا از حرکت کاروان حسینی تا شهادت امام و یارانش و بازگشت کاروان اسرا به کربلا و مدینه را شامل می‌شود، تجدید چاپ شد.

وی با بیان اینکه «خوشه خورشید» هم به تازگی از سوی شهرداری شیراز و در قالب مجموعه «نقش ماندگار» روانه بازار کتاب شده، اضافه کرد: این کتاب شامل اشعار اهل بیتی بنده است که در سال‌های متمادی سروده شده است.

ده‌بزرگی درباره قالب اشعار و موضوعات هم بیان داشت: موضوع سروده‌ها و مضامین متفاوت است به نوعی از توحید تا امام زمان (عج) را شامل می‌شود.

از آثار این شاعر می‌توان به «نماز سرخ خون»، «از کربلا تا کربلا»، «در آیینه شقایق»، «روایت نور»، «قصه گرگ و آهو»، «داستانهای راست»، «نی نوای نینوا»، «پنجره نور»، «آیات سبز»، «آفتو جنگ شیراز»، «سرود سحر»، «خطبه خون»، «آرزوی کربلا»، «لحظه‌های رنگین»، «کشتی زیبای نجات»، «مرغ سحر»، «آینه دار مقتل» و… اشاره کرد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *