استفاده روابط عمومی ها از روش های خلاقانه جهت انتقال خدمات نظام به مردم

فرماندار اسلامشهر خواستار بهره گیری روابط عمومی ادارات و دستگاههای مختلف از روش های خلاقانه و ابتکاری جهت انتقال خدماتی که بخش های مختلف نظام ارائه می دهند به مردم شد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر  مسعود مرسلپور که در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان سخن می گفت ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی به فعالان این عرصه اظهار داشت: بخشی از اقدامات و خدمات ارزنده سازمانها و دستگاههای مختلف اداری و خدماتی بخوبی به مردم اطلاع رسانی نمی شود.

وی با اشاره به عملکرد درخشان ایران اسلامی در زمینه مقابله با ویروس کرونا افزود: اطلاع رسانی دقیق شفاف و موثری که در این حوزه شاهد آن بودیم باعث شد تا علاوه بر هموطنانمان افکار عمومی در کشورهای مختلف جهان نیز توانمندی کادر درمانی و پزشکی ایران اسلامی و پیشرفت های علم پزشکی در کشورمان را ببینند.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد همگرایی در خدمات رسانی به مردم تصریح کرد: روابط عمومی ها می توانند ضمن انتقال گلایه های مردم به مسئولان در زمینه حل و فصل بسیاری از مشکلات و کاستی ها راهکارهای اجرایی و عملیاتی پیشنهاد دهند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان با بیان اینکه کار در روابط عمومی ها حساس و تاثیرگذار است ادامه داد: افرادی که در این مسیر قدم می گذارند باید اشراف کافی به این حوزه داشته و از دانش روز بهره مند باشند.

وی تصریح کرد: مدیران ادارات بایستی نقش روابط عمومی را به خوبی دریابند و به آن اهمیت دهند، چرا که روابط عمومی ها چشم و گوش و سخنگوی ادارات هستند.

گفتنی است در ادامه این جلسه فرماندار اسلامشهر با اهدای لوح سپاس از تعدادی از مدیران فعال روابط عمومی ادارات شهرستان تجلیل کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *