نقوی

استاندار تهران بودجه لازم را برای رفع مشکلات تهران پیش‌بینی کند

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار تهران باید بودجه لازم را برای رفع مشکلات موجود در استان پیش‌بینی کند.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار تهران باید بودجه لازم را برای رفع مشکلات موجود در استان پیش‌بینی کند.

به گزارش اسلامشهرخبر، سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار داشت: نشست فصلی مجمع نمایندگان استان تهران و شهرستان‌های استان تهران مشترکاً با استاندار محترم تهران انجام شد و به موارد خیلی خوبی در این جلسه دست یافتیم.

وی گفت: در دیدار استاندار تهران و معاونان به مسائل کلان استان تهران و شهرستان‌های استان تهران در حوزه‌های آب، برق، گاز، خدمات ریلی، مترو، کشاورزی، دامداری، صنعت، درمان، ورزش، اشتغال، تولید و شهرک‌های صنعتی را مورد بررسی قرار دادیم و این نشست و هم‌فکری هر سه ماه یک‌بار انجام می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: متأسفانه استان تهران به‌عنوان استانی برخوردار قلمداد می‌شود و چنین استانی از سهمیه‌ها و درصدهای اداری مربوط به مناطق محروم هم محروم می‌شود.

نقوی‌حسینی بیان داشت: در بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک فضا علیه تهران وجود دارد که ۲۵۵ نفر دیگر از استان‌های دیگر هستند که معمولاً تصمیمات را به نفع استان‌های دیگر می‌گیرند.

وی تأکید کرد: دولت، استاندار و معاونت برنامه‌ریزی استاندار تهران باید در این زمینه پیش‌قدم شوند تا در بودجه پیش‌بینی‌های لازم را برای استان تهران داشته باشند.

سخنگوی کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تلاش نمایندگان مردم تهران در صحن مجلس یا راهروها و کمیسیون‌های مجلس برای تهران به خاطر فضایی که وجود دارد خیلی کار مثبتی انجام نمی‌شود و با مخالفت سایر نمایندگان مواجه می‌شود.

نقوی‌حسینی اظهار داشت: با توجه به شناختی که از استاندار دارم مدیر بسیار باتجربه و معتدل و از لحاظ اجرایی دارای شخصیت عملیاتی است و از نظر بنده در دوران استانداری ایشان استان تهران شاهد موفقیت و شکوفایی‌های خوبی را خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *