از اتوبوس های شرکت واحد تا وانت های میوه فروشی بیلبوردهای تبلیغاتی روحانی در اسلامشهر / همدلی و همزبانی کجا رفت؟

در آستانه سفر رییس جمهور به اسلامشهر سراسر اسلامشهر تبدیل به بیلبوردهایی جهت تبلیغات برای استقبال از روحانی شده است.

به گزارش اسلامشهرخبر، حسن روحانی صبح روز پنجشنبه سرانجام راهی اسلامشهر و شهرستان های اطراف خواهد شد.

مرد اول دولت یازدهم که سنت سفرهای استانی و شهرستانی دولت قبل را همچنان ادامه می دهد در حالی به اسلامشهر سفر خواهد کرد که در دو سال اخیر اسلامشهر اوضاع نابسامانی را پشت سر گذاشته است.

در این مدت علاوه بر عدم برنامه ریزی برای اجرای پروژه های کلان در شهرستان بسیاری از پروژه های نیمه کاره نیز به حال خود رها شدند. از مشکلات ناتمام مسکن مهر که پس از کش و قوس های فراوان تنها بخشی از مشکلات این شهرک حل شد تا بسیاری از پروژه های دیگری که به نظر می رسدهمتی برای حل شدن آنها وجود ندارد.

پروژه مترو اسلامشهر اما در صدر طرح هایی بود که در دو سال اخیر مردم اسلامشهر بارها و بارها مطالبه اجرای آن را داشتند اما این ماجرا نیز سرانجام معلومی پیدا نکرد و البته هنوز پیدا نکرده است.

نکته قابل تامل در خصوص بسیاری از این طرح ها مسئله اعتبار است. اعتباراتی که البته به نظر می رسد تنها برای رفع مشکلات شهرستان موجود نیست و در غیر این صورت سوالی که پیش می آید این است که هزینه های میلیونی برای استقبال از رییس جمهور محترم از کجا تامین شده است؟ این روزها از اتوبوس های شرکت واحد گرفته تا دوردست ترین و البته محروم ترین روستاهای اسلامشهر تبدیل شده اند به فضایی برای جولان دادن بنرهای استقبال از جناب رییس جمهور.

البته در روز گذشته در اقدامی بسیار جالب برای اولین بار از وانت میوه فروشی جهت فراخواندن مردم برای استقبال از دکتر روحانی در سطح شهرستان استفاده شد. وانتی که دست کم موجبات نشستن لبخند بر روی لب های بسیاری از همشریان را فراهم آورد.

آنچه مسلم است بیش از هرشخص دیگری مردان دولت یازدهم خود بر این موضوع واقف هستند که در راستای تببین همدلی و همزبانی مورد نظر رهبر معظم انقلاب در کشور طرفین هردو باید اعتماد طرف مقابل را جلب کنند و در مقابل اعتماد مردم به دولت یازدهم انتظار می رود دولت محترم با پیشگیری از چنین هزینه ها و اقدامات بیهوده ای حسن نیت خود را مجددا به مردم اثبات کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.