مجید-امیر-عبدالهیان

ارائه خدمات پزشکی رایگان به محرومین توسط بسیجیان جهادگر

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء اسلامشهر گفت: خدمات پزشکی رایگان با حضور جهادگران بسیجی در نقاط محروم شهرستان اسلامشهر ارائه شد.

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء اسلامشهر گفت: خدمات پزشکی رایگان با حضور جهادگران بسیجی در نقاط محروم شهرستان اسلامشهر ارائه شد.

به گزارش اسلامشهرخبر مجید امیرعبدالهیان در گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای حمایت از محرومین و رفع مشکلات و ارائه خدمات، بسیجیان جهادگر با حضور در روستاهای محروم شهرستان اسلامشهر، خدمات رایگان پزشکی ارائه کردند.

امیرعبدالهیان، افزود: در این اردوی جهادی بسیجیان گروه جهادی شاهسوندی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور در محله‌های گلدسته، شمس آباد و فیروز بهرام به مردم محروم منطقه بخش چهاردانگه شهرستان اسلامشهر، خدمات مورد نیاز پزشکی را به‌صورت رایگان ارائه کرده و بیماران را ویزیت نمودند.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده، تاکید کرد: در این برنامه تعداد ۲۵ نفربسیجی جهادگر در قالب پنج گروه پزشکی متخصص در زمینه‌‌های تغذیه، روانشناسی، زنان و مامایی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، پزشک عمومی، تست قند خون و فشار خون به بیماران و افراد ساکن در منطقه خدمات‌رسانی کردند.

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء اسلامشهر با بیان اینکه یک گروه پزشکی هم به طور سیار به محله‌‌هایی که بیمار توان حرکت ندارد مراجعه کردند، افزود: پزشکان بسیجی با ویزیت قریب به ۴۰۰ نفر از مراجعه کنندگان، به تعداد ۵۰نفر به صورت سرپایی اقدامات پانسمان و… ارائه کردند و برای دیگر بیماران داروهای مورد نیاز را تامین نمودند.

وی تاکید کرد:در این برنامه محرومیت زدایی که از سوی حوزه مقاومت ۲۷۳ جعفر طیار چهاردانگه به مناسب عید غدیرخم و برای خدمت به هشهریان ساکن در منطقه انجام شد؛همچنین بسیجیان جهادگر این حوزه نیز با ارائه برنامه‌های شاد فرهنگی و مذهبی یک روز شاد و به یاد ماندنی را برای خانواده‌های ساکن در این محلات به‌وجود آوردند.

امیرعبدالهیان بیان کرد: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری، نیروهای جان برکف بسیجی با تمام توان و قدرت خود در جهت رفع محرومیت از جامعه درعرصه‌های مختلف وارد شده و به گروه‌های هدف خدمات مورد نیاز را ارائه می‌کنند.
وی تصریح کرد: بسیجیان دریادل همچون دوران دفاع مقدس، امروز با تمام توانمندی خود آماده ارائه خدمات مورد نیاز مردم است و در شرایط امروزی که کشور با جنگ اقتصادی و فرهنگی روبه‌رو شده، شرایط ایجاب می‌نماید تا بسیج و سپاه در عرصه اقتصادی و فرهنگی وارد شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهداء اسلامشهر، خاطرنشان کرد: بسیجیان جهادگر اسلامشهری در قالب گروه‌های جهادی علاوه برحضور در نقاط محروم سطح شهرستان، به اقصی نقاط محروم کشور نظیر روستاهای محروم خوزستان و مناطق زلزله زده کرمانشاه هم عزیمت کرده و خدمات مورد نیاز از قبیل احداث خانه‌های مسکونی، مسجد، مدرسه، سرویس بهداشتی و… کرده‌اند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *