مرسلپور

ادارات و بانکها از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک خودداری کنند

فرماندار اسلامشهر با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا گفت: از روز ۱۵ تیرماه ادارات و بانکها از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، مسعود مرسلپور که در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان سخن می گفت با بیان اینکه شیب ابتلاء و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در استان تهران و شهرستان اسلامشهر رو به افزایش است گفت: همه باید پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم و در جامعه از ماسک استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که از تعطیلی واحدهای صنفی و کسب و کار مردم جلوگیری کنیم و از سویی دیگر طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز بخوبی اجرا شده و از شیوع بیشتر این ویروس نیز پیشگیری شود.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه تنها نیمی از جمعیت شهرستان نکات بهداشتی و ایمنی از جمله زدن ماسک را رعایت می کنند، افزود: از مردم عزیز اسلامشهر درخواست داریم تا اهتمام جدی به رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی داشته باشند و از مهمانی رفتن دوری کنند.

وی بر ضرورت نظارت اداره ورزش و جوانان بر اماکن و سالن های ورزشی تاکید کرد و ادامه داد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز باید از ظرفیت هنرمندان جهت تشویق مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی جهت مقابله با کرونا استفاده کند.

مرسلپور با بیان اینکه استفاده از ماسک توسط کلیه کارمندان ادارات نیز اجباری است افزود: اگر هر مدیری از ادارات مختلف به مصوبات ستاد ملی کرونا تمکین نکرد بالاترین مقام آن مجموعه را به عنوان مجرم به دستگاه قضایی معرفی می کنیم‌.

وی خواستار نظارت جدی و مستمر اداره صمت و اتاق اصناف بر واحدهای صنفی، فروشگاهها بویژه تالارها و رستوران ‌های شهرستان شد و گفت: کارشناسان شبکه بهداشت و درمان نیز به صورت سر زده از رستوران‌ها و تالارها بازدید کنند و اگر واحدی پروتکل ها را رعایت نکرد، بلافاصله پلمب شود.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *