حسین حیدری

ادارات در اجرای برنامه ها جزیره ای عمل می کنند

مسئول مرکز راهبری  و ستاد اقشار سپاه سیدالشهدا استان تهران بابیان اینکه هم‌افزایی در اجرای برنامه‌های ۴۰ سالگی باید موردتوجه واقع شود گفت: شهرداری و اصناف و بسیج هرکدام جداگانه کار می‌کنند هم‌پوشانی ندارند و جزیره‌ای عمل می‌کنیم. اگر قرار است در سپاه اسلامشهر کاری انجام شود تا کف پایگاه مقاومت نیز باید این کار را انجام دهند.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، سرهنگ حسین حیدری مسئول مرکز راهبری  و ستاد اقشار سپاه سیدالشهدا استان تهران در نشست برنامه‌ریزی ۴۰ سالگی انقلاب ناحیه مقاومت بسیج اسلامشهر که صبح امروز در این ناحیه برگزار شد  با اشاره بر بیانات رهبر انقلاب مبنی بر ضعیف بودن اطلاع‌رسانی پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی و توصیه به کار هنری و اثرگذار در این خصوص گفت: امروز که ما به‌عنوان سربازان انقلاب و خادمین انقلاب هستیم باید توجه کنیم این توصیه رهبری برای همه است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: توصیه سردار حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران نیز این است که این ۴۰ سالگی به‌طور مرتب تکرار شود نکته اول در اجرای برنامه‌ها مردمی بودن آن است ما بعضاً کارهایی را انجام می‌دهیم که مردمی نیست یادواره شهدا گرفته می‌شود ولی حوزه‌های خواهر و برادر هستند اگر کار ما مردمی ‌شود اثر آن بیشتر است.

سرهنگ حیدری با تأکید بر وجود خلاقیت در انجام برنامه‌ها گفت: نباید برنامه‌های ۹ دی ، هفته بسیج و نمایشگاهی که برگزار می‌کنیم همانی باشد که سال گذشته برگزارشده است.  از آن گذشته ما متأسفانه بهترین برنامه‌ها را برگزار می‌کنیم ولی انعکاس خبری ما کجاست؟ اگر امسال می‌خواهیم در بحث ۴۰ سالگی انقلاب کار انجام دهیم باید در انعکاس خبری باید کارکنیم دشمن یک کار کوچک انجام می‌دهد اما ببینید در انعکاس خبری چه اتفاقی می‌افتد؟

مسئول مرکز راهبری  و ستاد اقشار سپاه سیدالشهدا استان تهران با اشاره به تأثیرگذاری برنامه‌ها بر آحاد مردم و توجه به خروجی آن بر مردم  گفت: امروز ممکن است برنامه‌ای انجام شود ولی ده نفر در آن حضورداشته باشند اما همین ده نفر می‌شوند مبلغان ما در شهرستان می‌شوند. هم‌افزایی در اجرای برنامه‌ها نیز باید موردتوجه واقع شود. شهرداری و اصناف و بسیج هرکدام جداگانه کار می‌کنند هم‌پوشانی ندارند و جزیره‌ای عمل می‌کنیم. اگر قرار است در سپاه اسلامشهر کاری انجام شود تا کف پایگاه مقاومت نیز باید این کار را انجام دهند.

این مسئول با تأکید بر اثرگذاری برنامه‌ها بروی افراد اثرگذار شهرستان گفت: اینکه مساجد و پایگاه مقاومت خالی‌شده چه علتی دارد؟ ما باید با افراد اثرگذار ارتباط بگیریم و نظرات آنان را در برنامه‌های مختلف بگیریم. خیلی از افراد هستند که در اسلامشهر بر آحاد مردم تأثیر می‌گذارند.

وی با تأکید بر ایجاد موج رسانه‌ای برای برنامه‌های ۴۰ سالگی گفت: امروز باید دستاوردهای انقلاب اسلامی گفته شود، امروز باید گفته شود در نانو، نظامی و پزشکی جز کشورهای پیشتاز هستیم. ما باید در کنار همه مشکلات به مردم انگیزه دهیم چه دلیلی داشت که رهبری در خصوص آتش به اختیار فرمان دادند؟ چون در میان مسئولین نظام کم‌کاری داریم ما به‌عنوان سربازهای انقلاب باید از طریق بیان دستاوردهای انقلاب به مردم روحیه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *