احداث ایستگاه متروی چهاردانگه با حمایت های ویژه استاندار تهران

فرماندار اسلامشهر گفت: با حمایت های ویژه ای که استاندار پرتلاش تهران از عملیات اجرایی متروی شهرستان دارد امیدواریم ایستگاه متروی چهاردانگه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ،  مسعود مرسلپور که در آئین کلنگ زنی احداث ایستگاه متروی چهاردانگه سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: پروژه متروی اسلامشهر و اتصال این شهرستان به خط ۳ متروی تهران از جمله پروژه هایی است که پس از۹ سال معطلی در سایه وحدت مسئولان در شهرستان اجرایی شد.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی حفاری مکانیزه مترو اسلامشهر که از اوایل دی ماه سال گذشته با سرعت مناسبی در حال انجام است گفت: در صورت اتمام تونل مترو تا شهر چهاردانگه و احداث ایستگاه مترو در این شهر بهره برداری از آن انجام خواهد شد.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به توفیقات شهرستان در سال ۹۸ از جمله در حوزه ایجاد اشتغال، افزایش سرانه های بهداشت و درمان و همچنین پیشرفت طرح ها و پروژه های عمرانی افزود: متروی اسلامشهر نیز یکی از مهمترین پروژه های شهرستان بشمار می رود و امیدواریم با تامین اعتبارات مورد نیاز و همت مجری و کارفرمایان این طرح در اسرع وقت شاهد بهره برداری از آن باشیم.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *