انشعاب

اتمام پروژه اصلاح و توسعه انشعابات در شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر

مدیر آبفای شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر از اتمام پروژه اصلاح، بازسازی و راه اندازی شبکه و انشعابات فرسوده این شهرک تا اواسط آبان ماه خبر داد.

مدیر آبفای شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر از اتمام پروژه اصلاح، بازسازی و راه اندازی شبکه و انشعابات فرسوده این شهرک تا اواسط آبان ماه خبر داد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از مهر، علی حسینی گنجی، عصر شنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با عنایت به قدمت و فرسودگی بخشی از خطوط و شبکه های آبرسانی و همچنین با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی در خیابان شهید احدی خانقاه و کوچه های منشعب عملیات اصلاح و نوسازی شبکه و انشعابت در این منطقه در حال انجام است.

حسینی گنجی افزود: اصلاح و به روز رسانی این خطوط و انشعابات که از اوایل امسال در دستور کار قرار گرفته بود  طی مهر ماه جاری آغاز گردیده و در حال انجام می باشد.

وی با اشاره به مشخصات این پروژه بیان داشت: عملیات مذکور با صرف اعتباری معادل مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی از اواسط مهر ماه آغاز گردیده و با جایگزینی لوله های پلی اتیلن سایز ۱۱۰ میلی متری جدید به جای خطوط قدیمی و فرسوده به طول ۵۴۰ متر با بیش از ۸۵ در صد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

حسینی گنجی در ادامه گفت: همزمان با اجرای این عملیات اصلاح و نوسازی انشعابات موجود در خیابان شهید احدی خانقاه و کوچه های مربوطه نیز در دست انجام می باشد که پیرو مطالعات صورت گرفته و بررسی های بعمل آمده تعداد ۷۵ رشته انشعاب فاقد کار آیی لازم می باشد و جهت به روز رسانی و نوسازی در دستور کار قرار گرفته و انجام می شود .

مدیر امور آبفای شهرک امام حسین (ع) در پایان اظهار داشت: با اجرای این پروژه علاوه بر نوسازی شبکه آبرسانی ، خطوط دو شبکه ای قدیمی این منطقه نیز کلا از مدار خارج گردید و با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب انتظار می رود پروژه مذکور ( اصلاح و بازسازی و راه اندازی شبکه و انشعابات فرسوده ) حداکثر تا اواسط آبان ماه رسما به اتمام و بهره برداری برسد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *