آیت‌الله نوری‌همدانی

آیت‌الله نوری همدانی: طرح مسائل حاشیه‌ای برای انحراف از ناکارآمدی اقتصادی است

مرجع تقلید شیعیان با انتقاد شدید از بعضی از سخنانی که ارزش‌های اسلامی مثل حجاب را زیر سؤال می‌برد گفت: اگر طرح این مسائل برای ایجاد حاشیه‌ای امن است که مردم را از ناکارآمدی اقتصادی منحرف کنید اشتباه می‌کنید.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از دفتر آیت الله نوری همدانی، این مرجع تقلید امروز در دیدار دکتر حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال ۱۳۹۷ باید مردم‌محور و عدالت‌محور باشد و به اقشار کم‌درآمد جامعه و کارمندان و کارگران به‌ویژه بازنشسته‌های کشوری و لشگری توجه کند و بتواند به جامعه اعتماد و آرامش دهد و به اقشار ضعیف توجه داشته باشد.

وی در ادامه گفت: مجلس نقش مهمی در قانون‌گذاری و نظارت بر قانون دارد و باید در این زمینه نقش‌آفرینی بیشتری داشته باشد. امروز ما نیاز به مدیریت جهادی داریم باید همه به این مردم خدمت کنند مردمی که همیشه از این نظام حمایت کردند و حالا هم از نظام و انقلاب و رهبری حمایت می‌کنند و مشکلات و تحریم‌ها را تحمل می‌کنند؛ حقیقتاً حق این مردم نیست که این گونه در سختی معیشت باشند.

بیشتر بخوانید
آیت‌الله نوری همدانی: رفاه اقتصادی مردم در گروی از بین بردن احتکار و جلوگیری از اسراف است

آیت‌الله نوری همدانی: پیوستن به FATF برای کشور مفید نیست

آیت‌الله نوری همدانی: دشمن بر کم‌رنگ‌شدن حجاب در جامعه اهتمام جدی دارد

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه “ما خودمان با وحدت و انسجام و مدیریت صحیح می‌توانیم مشکلات را حل کنیم” فرمودند: مردم همه سختی‌ها را تحمل می‌کنند اما تبعیض را تحمل نمی‌کنند باید تبعیض از جامعه ریشه‌کن شود.

آیت الله نوری همدانی ضمن انتقاد شدید از بعضی از سخنانی که ارزش‌های اسلامی مثل حجاب را زیر سؤال می‌برد یادآور شد: اگر طرح این مسائل برای ایجاد حاشیه‌ای امن است که مردم را از ناکارآمدی اقتصادی منحرف کنید اشتباه می‌کنید. به‌جای طرح این‌گونه مسائل به مردم خدمت کنید؛ معیشت مردم، اشتغال و ازدواج جوانان را حل کنید.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *