رضا-یزدی

آنچه آمریکا از آن به وحشت می‌افتد تفکر بسیجی است

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ گفت: آنچه دشمنان و آمریکا از آن به وحشت می‌افتند و جرات نمی‌کنند در مقابل ایران قد علم کنند تفکر بسیجی است.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ گفت: آنچه دشمنان و آمریکا از آن به وحشت می‌افتند و جرات نمی‌کنند در مقابل ایران قد علم کنند تفکر بسیجی است.

به گزارش اسلامشهرخبر، سردار رضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ در نهمین یادواره ۶۷ شهید کارگری که در شرکت ایران‌خودرو دیزل چهاردانگه برگزار شد با اشاره به حالات و روحیات شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم گفت: نوعاً به شهدا الهام می‌شد و می‌دانستد که شهید می‌شوند نه به خاطر اینکه چهره‌شان نورانی بود که نورانی بود بلکه این‌ها کسانی بودند که در خط مقدم اخلاق، ایثار و از خودگذشتی و سایر مواردی بودند که انسان به آنان عشق می‌ورزید…

وی ادامه داد: وقتی صحنه کار بود شهدا پرکارترین وقتی صحنه عبادت بود عارف‌ترین وقتی صحنه شجاعت بود شجاع‌ترین وقتی صحنه احترام به دوست و همسر و پدر مادر بود باکمال ترین بودند. ما وقتی به شهدا نگاه می‌کنیم آرزو می‌کنیم که در سلک این‌ها باشیم ولی شهادت این افراد مزد کارشان بود شهدا به دلیل نوع و سبک زندگی‌شان ارزشمند بودند.

سردار یزدی اضافه کرد: اگر امروز ما می‌گوییم بسیجی، تفکر بسیجی است که او را بسیجی کرده است این تفکر است که مهم است. از تفکر بسیجی دشمن ناامید می‌شود و به وحشت می‌افتد همه سعی‌شان در این است که این تفکر را مورد هجوم قرار دهند. حتماً دشمن و آمریکا و رژیم صهیونیستی از موشک‌هایی که شهید تهرانی مقدم برای ما به یادگار گذاشته می‌ترسد و وحشت می‌کند ولی آنچه دشمنان و آمریکا از آن به وحشت می‌افتند و جرات نمی‌کنند در مقابل شما قد علم کنند تفکر بسیجی است.

وی با اشاره به حضور ناوچه‌های تا دندان مسلح آمریکایی در خلیج‌فارس و در محدوده آب‌های ایران اسلامی خاطرنشان کرد: یک قایق با پنج جوان که سلاح سبک اما اراده‌های پولادین دارند به این ناوچه نزدیک می‌شود و می‌گوید شما در آب‌های ایران آمدید و اسیر ما هستید شرایط به‌گونه‌ای پیش می‌رود که سربازان آمریکایی گریه می‌کنند از یک‌طرف یک جوان ۲۳ ساله دیگر را داعش به اسارت می‌گیرد و او می‌داند که شهادت در انتظارش است اما صلابت نگاه می‌کند و خودش را نمی‌بازد این حاصل آن تفکر است.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ تأکید کرد: دشمنان در آب‌های می‌آیند و تهدید می‌کنند و می‌گویند گزینه‌ها روی میز است به کشورهای ناچیز منطقه سلاح‌هایی می‌دهند که اصلاً بلد نیستند از آن استفاده کنند به این دلیل که رعبی در دل مردم ما بیافتد اما مردم محکم ایستادند و هر از گاهی بررسی می‌کنند و عده‌ای از فریب‌خوردگان داخل را علم می‌کنند ولی مردم سیلی محکمی به گوششان زدند و باوجود اینکه در کشور مشکل وجود دارد اما در مقابل دشمن همه مردم ید واحده هستند.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۲۰۰ شبکه ماهواره‌ای به زبان فارسی برنامه‌های مختلف را برای دور کردن مردم و انقلاب از افزود: این شبکه‌ها به عناوین مختلف بچه‌های ما را مشغول می‌کنند و فکر می‌کنند که اگر کسی لباس آن‌چنانی پوشیدند یا مقداری از موی سر بیرون است دیگر با انقلاب و اسلام کاری ندارد اما مردم در همه صحنه‌ها سیلی محکی به دشمن می‌زنند.

سخنران این مراسم تصریح کرد: دشمنان دنبال این هستند که این تفکر بسیجی و این سبک زندگی آیا از جوانان جداشده؟ درحالی‌که مردم هنوز به شهدا و راه آنان احترام می‌گذارند ما امروز با اتحاد خودمان و با تمسک به راه شهیدان و آموزه‌های دینی اگر تلاش کنیم موفق می‌شویم و دشمن ناامید و مأیوس می‌شود اگر به آموزه‌ها و راه شهدا عمل نکنیم حتماً مدیون این شهدا هستیم و موفقیت کسب نخواهیم کرد.

وی با تأکید بر اینکه نمونه‌ای نداریم که یک مسئول مسیر شهدا را رفته تفکر بسیجی داشته و موفق نبوده است خاطرنشان کرد: هر جا ما و مسئولین به آموزه‌های دینی تمسک پیدا کردیم و راه شهدا را رفتیم و تفکر بسیجی داشتیم توفیق حاصل‌شده و موفقیم ولی هر جا مسئولین راه شهدا را فراموش کردند و آموزه‌های دینی را کنار گذاشتند پاهایمان لرزیده است.

سردار یزدی با بیان اینکه ما دین بزرگی بر گردن داریم افزود: همه این شهدا به همسرشان و پدر و مادرشان عشق می‌ورزیدند امام روزهای پایانی عمر بابرکتشان وعده‌ای دادند و فرمودند اگر بسیج جهان اسلام در کشورهای اسلامی موفق شود دشمنان ناامید خواهند شد و شکست خواهند خورد امروز تحقق بسیج جهان اسلام در سوریه و عراق رقم خورد بسیجیان جهان اسلام از عراق، سوریه، لبنان، پاکستان و افغانستان نزدیک به ده کشور اسلامی در عراق و سوریه رزمنده داشتیم این تحقق بسیج جهان اسلام را می‌رساند آمریکایی‌ها متوجه هستند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است آن‌ها می‌دانند که به‌زودی باید شکست‌های دیگری را تجربه کنند آن‌ها می‌دانند در مقابل این تفکر باید زانو بزنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *