آماده باش اسلامشهر در پی تداوم بارش باران

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه در دو روز گذشته اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در آماده باش کامل بودند گفت: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارش ها اعضای این ستاد همچنان در آماده باش خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر با اشاره به آماده باش اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه ای همچون لایروبی رودخانه های کن و کرج و کانال های انتقال آب های سطحی و روان آبها توسط اداره امور منابع آب و شهرداری ها انجام شده تا در ماههای پر بارش آتی آب گرفتگی در شهرستان رخ‌ندهد.

وی افزود: عوامل زحمتکش شهرداری ها نیز حضور مستمری در خیابان ها و معابر دارند تا با جمع آوری آب های سطحی و روان آب های جاری شده در سطح شهرها هرگونه گرفتگی در نهرها را مرتفع سازند.

مرسلپور در پایان گفت: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر پربارش بودن زمستان امسال در کشور بویژه استان تهران گفت: به کلیه اعضای ستاد مدیریت بحران از جمله شهرداری ها و اداره راهداری اعلام شده تا اقدامات و تمهیدات لازم برای زمستان امسال پیش بینی کنند تا در زمان وقوع بارش ها خدمات لازم در سطح شهرستان ارائه شود.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *