آغاز توزیع ۳۰ تن مرغ گرم در شهرستان با نرخ ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان

فرماندار اسلامشهر از اختصاص و آغاز توزیع ۳۰ تن مرغ گرم با نرخ ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان در چهار واحد عرضه محصولات پروتئنی شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور با اشاره به توزیع ۳۰ تن مرغ گرم در شهرستان با نرخ ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان اظهار داشت: تاکنون ۱۰۰ تن مرغ منجمد با نرخ ۱۵ هزار تومان نیز در شهرستان توزیع شده و ۷۰ تن دیگر نیز در روزهای آتی توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه گوشت مرغ در حال حاضر با قیمت ۲۴ هزار تومان در واحدهای عرضه محصولات پروتئنی به فروش می رسد گفت: با اقداماتی که در زمینه کاهش قیمت گوشت مرغ توسط سازمان های صمت و جهاد کشاورزی استان تهران در حال انجام است و با تلاش اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان امیدواریم در روزهای آتی شاهد کاهش بیشتر قیمت گوشت مرغ در اسلامشهر باشیم.

گفتنی است توزیع گوشت مرغ گرم با نرخ ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان عصر امروز دوشنبه دهم آذرماه در چهار واحد عرضه محصولات پروتئنی واقع در ایستگاه نوری، جنب پارک تقوی، بازارچه یاس (گروسی)انتهای خیابان مهدیه، خیابان ابوترابی نبش بهستان ۱۵ (سلیمی)، چهاردانگه نبش پارسیان پلاک ۶۳۹(اکبرپور) و خیابان کاشانی نبش کوچه ۱۵ (انیشه) انجام خواهد شد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *