آبان ماه پایان واکسیناسیون عمومی در اسلامشهر

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه تزریق واکسن کرونا در شهرستان روزانه از ۱۲ هزار دز فراتر رفته گفت: همه باید تلاش کنیم تا واکسیناسیون عمومی در اسلامشهر تا آبان ماه به پایان برسد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور که در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان سخن میگفت به تزریق ۲۷۰ هزار دز واکسن کرونا تا روز جمعه ۲۶ شهریورماه اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر تزریق واکسن کرونا مهمترین تکلیف همه ما در شهرستان است.

وی با بیان اینکه مراکز تجمیعی واکسیناسیون جدیدی در شهرستان با همکاری دانشگاههای پیام نور و آزاد اسلامی،هلال احمر و آموزش و پرورش راه اندازی خواهد شد افزود: باید اقشار مختلف مردم را برای واکسینه شدن تشویق و ترغیب کنیم.

فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز باید با همکاری شبکه بهداشت و درمان زمینه را برای واکسینه شدن هنرمندان اسلامشهر فراهم سازد.
وی در ادامه به کاهش ۳۰درصدی مراجعه بیماران کرونایی به بیمارستان امام رضا(ع) نیز اشاره کرد و گفت: با این حال همچنان میزان مراجعه به این بیمارستان از ظرفیت پذیرش آن به مراتب بیشتر است و رعایت دستورالعمل های بهداشتی باید با دقت نظر بیشتری از سوی شهروندان رعایت شود.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *